BİSİS ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANI ÇELEBİ YILMAZ'IN KURUMUMUZU ZİYARETİ

Ceza infaz kurumlarında bulunan çocukların iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Çelebi Yılmaz ve beraberindeki heyet Ceza İnfaz Kurumumuzu ziyaret etti.

 

 

Ziyaret, Bireyselleştirilmiş İyileştirme Sistemi (BİSİS) çalışmalarını yerinde görmek amacıyla 25 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirildi. Gelen heyete Sakarya Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Kamil Erkut Güre ve Haydar Memiş ile Sakarya Cumhuriyet Savcısı Erhan Sağlam da eşlik ettiler. Ziyareti gerçekleştiren heyet çocukların kullandığı dersliklerde, kütüphanede, spor alanlarında, atölyelerde ve diğer ortak yaşam alanları ile odalarında incelemelerde bulunarak Kurum Müdürü Necmi Üçler'den bilgi aldı.

 

 

Heyet daha sonra BİSİS eğitimi almış personel ve çocuklarla da ayrı ayrı görüşme gerçekleştirdi. Eğitim Dairesi Başkanı Çelebi Yılmaz, çocuklara yönelik Bireyselleştirilmiş İyileştirme Sistemi çalışmalarının Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda başarılı bir şekilde uygulandığını belirterek Kurum Müdürü Necmi Üçler'e memnuniyetlerini dile getirdi.

 

 

Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2005 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 20.01.2014] - Yönetici : Olçun KAHYA
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.