CEZA İNFAZ KURUMUMUZDA İFTAR YEMEĞİ

 

Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuz hükümlü ve tutuklular ile personele iftar yemeği verdi.

 

 

 

İftar yemeğine Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Başsavcı Vekili Mustafa Doğan, Cezaevi Savcısı Yakup Özdemir, Sakarya Cumhuriyet Savcısı Erhan Sağlam, Ferizli Cumhuriyet Savcıları Ahmet Yılmaz ve Lütfi Sarıbaş, Ferizli Hakimi Muhammet Bahattin Yurtçu, Kurum Müdürü Necmi Üçler, Cezaevi Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Cafer Güneş, Geyve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Temel Göğüş, Kurum İkinci Müdürleri Mehmet Topaksu ve Ali Çöğürcü, İdare Memurları Mustafa Göktepe ve Ali Akar, Kurum Öğretmeni Nevzat Budak, Psikolog Ebru Şenay, Kurum Başmemurları, cezaevi vaizleri, kurum personeli ile hükümlü ve tutuklular katıldı.

 

 

Okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla açılan iftar programında kısa bir konuşma yapan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, personel ve hükümlü tutuklular ile iftar sofrasının manevi atmosferinde buluştuklarını belirterek başta Kurum Müdürü Necmi Üçler ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Başsavcı Ercan yemekten sonra kurumumuzda barındırılan çocuk hükümlü ve tutuklularla bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Kurumdaki günlük programları hakkında bilgi alarak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Kurum Müdürümüz Necmi Üçler program sonunda davete icabet eden herkese teşekkür etti.

 

 

 

Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2005 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 09.06.2015] - Yönetici : Olçun KAHYA
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.